Looselay LONGBOARD

Společnost Barkotex Praha ve spolupráci s Designflooring Ltd. představuje novou kolekci speciálních vinylů LOOSELAY LONGBOARD!

Evropský specialista na luxusní vinylové podlahy, společnost Designflooring Ltd., představuje rozšíření stávající kolekce speciálních vinylových dílvů s protiskluznou sekundární vrstvou. Nová kolekce je o to speciální, že její dílce mají délku 1,5 metru! Kolekce nese příznačně název Looselay Longboard!

LooseLay Longboard obsahuje 12 módních designů dřeva, jejichž tvorba byla inspirovaná Evropskými, Americkými a Australskými dřevinami jako jsou například borovice, ořech a kaučuk.

Jako vylepšení současné kolekce Looselay nová kolekce Looselay Longboard nabízí formát 1500 mm x 250 mm, celkovou tloušťku 4,5 mm a tloušťku nášlapné vrstvy 0,55 mm.

Tato unikátní kolekce nabízí rychlou a snadnou instalaci a s tím související rychlé dodání práce, ulehčení práce při samopokládce klientem a široké využití v komerčním sektoru jako kancelářích, obchodních řetezcích a nemocničních projektech.

Kolekce je IDEÁLNÍ jako redukce zvuku podlahové krytiny jak v komerční tak rezidenční oblasti, vyniká výbornými akustickými vlastnostmi – 13 dB.

Looselay LONGBOARD


28.03. 2017 13:28

BARKOTEX -

Luxusní tapety

Novinka v sortimentu - luxusní tapety od výrobců z Evropy a USA. K dodávce tapet také zajišťujeme odbornou montáž.

BARKOTEX -

Van Gogh

8 nových skladových dekorů v oblíbené kolekci vinylových podlah Designflooring Van Gogh.

BARKOTEX -

plovoucí vinyl Cherokee

Novinka v sortimentu vinylových dílců s plovoucí pokládkou a voděodolným jádrem.

BARKOTEX -

Looselay LONGBOARD

Novinka v sortimentu vinylových podlah Designflooring Longboard.

BARKOTEX -

Luxusní fototapety

Novinka v sortimentu tapet

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >