Zobrazit kategorie produktů
Podlahy Barkotex - rozsáhlý katalog podlah - Koberce celoplošné

Koberce celoplošné

Široký výběr celoplošných koberců a kobercových čtverců od předních světových výrobců.

Podlahy Barkotex - rozsáhlý katalog podlah - Koberce kusové

Koberce kusové

Kusové koberce různých rozměrů na objednávku od Asiatic Carpet.

Podlahy Barkotex - rozsáhlý katalog podlah - Vinylové podlahy - dílce

Vinylové podlahy - dílce

Vinylové dílce vhodné pro bytové nebo komerční využití.

Podlahy Barkotex - rozsáhlý katalog podlah - Vinylové podlahy - role

Vinylové podlahy - role

Vinyl v roli vhodný pro bytové a komerční využití.

Podlahy Barkotex - rozsáhlý katalog podlah - Flotex sametový vinyl

Flotex sametový vinyl

je vysoce moderní textilní krytina, která spojuje klíčové funkční vlastnosti světa pružných a textilních podlahových krytin v jednom produktu.

Podlahy Barkotex - rozsáhlý katalog podlah - Přírodní linoleum

Přírodní linoleum

Přírodní podlahové krytiny spojující ekologické a ekonomické hodnoty.

Podlahy Barkotex - rozsáhlý katalog podlah - Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy třívrstvé, dvouvrstvé nebo dýhované určené dle typu pro plošné přilepení nebo plovoucí pokládku.

Podlahy Barkotex - rozsáhlý katalog podlah - Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

Široká nabídka laminátových podlah různých cenových i zátěžových kategorií.

Podlahy Barkotex - rozsáhlý katalog podlah - Čistící zóny

Čistící zóny

Vstupní podlahové systémy jsou nezbytným prvkem moderního designu budov.

Podlahy Barkotex - rozsáhlý katalog podlah - Venkovní terasové rošty

Venkovní terasové rošty

Velmi oblíbený decking z odolných tropických dřevin pro venkovní použití.

Podlahy Barkotex - rozsáhlý katalog podlah - Pokládka podlah

Pokládka podlah

Pokládka podlah probíhá v několika fázích a každou z nich provádíme s maximální pečlivostí, aby byl výsledek bezchybný a náš klient spokojený.

Podlahy Barkotex - rozsáhlý katalog podlah - Údržba podlahových krytin

Údržba podlahových krytin

Ošetřovací prostředky pro údržbu podlahových krytin.

Barkotex

Profil

Podlahy Barkotex - rozsáhlý katalog podlah - Tapety na zeď

Tapety na zeď

ukázka tapet značek Clarke&Clarke, Hohenberger, The Paper Partnership, Galerie, Versace, Komar a Muraspec

Barkotex.cz – podlahy Praha, Brno a Hradec Králové

Zařizujete, rekonstruujete nebo jen modernizujete své bydlení a potřebujete si do něj vybrat vhodné podlahy? Nebo naopak zařizujete kancelářské, průmyslové či jiné firemní a provozní prostory a plánujete do nich vybrat novou podlahovou krytinu? Nabízíme Vám nejširší výběr kvalitních podlah, který uspokojí každého – ať už máte zájem o levnější, ale přesto kvalitní, druhy podlahy nebo naopak luxusní podlahu z těch nejlepších materiálů, pro každého máme pestrou paletu kvalitních produktů. Součástí naší nabídky jsou i odborné montáže podlahových krytin. Důkazem vysoké kvality poskytovaných služeb je dlouholetá spolupráce s významnými developerskými společnostmi jako například Central Group nebo Finep. Za dobu naší existence jsme zrealizovali velké množství prestižních zakázek, mezi které patří například mezinárodní hotelové řetězce Marriott, Rezidor Hotels, Four Seasons, Hilton aj. Veškerý sortiment, tedy celoplošné a kusové koberce, přírodní linolea, vinylové, laminátové a dřevěné podlahy jsou prezentovány v showroomu naší firmy na Poděbradské ulici v Praze. Nově také máme otevřenou prodejnu na Praze 2 ve Vinohradském Pavilonu, v Brně a outletovou prodejnu podlah ve skladovém areálu v Hradci Králové.

Kvalitní kusové i celoplošné koberce

Koberce máme na skladě jak kusové, tak i celoplošné. Pokud máte zájem o kusový koberec, můžete si vybrat z 27 druhů, které jsou navíc s různými rozměry i dekory. Celoplošné koberce pak máme ve čtyřech základních typech – bytové, hotelové, skladové a kobercové čtverce. U každého typu je na výběr z mnoha různých provedení a barevných variant a všechny koberce, které prodáváme, mají špičkovou kvalitu.

Široká nabídka vinylových podlah

Máte -li zájem o kvalitní vinylovou podlahu, ty nejlepší značky naleznete pouze u nás. Nabízíme jak vinylové role, tak i vinylové dílce (např. značek Centiva nebo Designflooring) a samostatnou kategorii pak tvoří sametový vinyl Flotex, který je unikátní kombinací těch nejlepších vlastností vinylových podlah a koberců. Jednou z novinek v našem sortimentu je tkaný vinyl 2tec2 (v roli i ve čtvercích a v desítkách různých dekorů).

Přírodní linoleum

Mezi nejkvalitnější podlahové krytiny patří také přírodní linoleum, neboli marmoleum. To je vyrobeno výhradně z přírodních materiálů, jako je např. pryskyřice, lněný olej, juta nebo vápenec. U nás si můžete vybrat přírodní linoleum od předních výrobců Tarkett a Forbo Flooring.

Nejširší výběr vrstvených a plovoucích dřevěných podlah

Velmi pestrou nabídku u nás naleznete i v kategorii dřevěných podlah. V jejím rámci nabízíme podlahy dýhovanédvouvrstvé a třívrstvé a vždy pouze od nejlepších světových značek. Dřevěné podlahy se hodí prakticky do každé místnosti, a pokud se o ně budete starat, vydrží Vám opravdu dlouhou dobu.

Plovoucí laminátové podlahy

Velmi oblíbené jsou také plovoucí laminátové podlahy. Mezi jejich přednosti patří nejen nízká pořizovací cena, ale i snadná údržba, vysoká odolnost nebo pestrá paleta různých vzorů, dekorů a barevných odstínů. Aktuálně si u nás můžete vybrat laminátové podlahy od výrobců Parador a Pergo.

Čistící zóny a rohožky

Především v obchodních prostorách, v kancelářích, nebo jiných veřejných místech oceníte kvalitní čistící zóny a vstupní podlahové systémy. Do této kategorie zboží patří i různé rohože, čisticí koberce atd. Veškeré zboží v této sekci pochází od výrobců Gradus a Forbo Flooring.

Prostředky pro údržbu Vaší podlahy

Aby Vám Vaše nová podlaha dlouho vydržela v perfektním stavu, je třeba se o ni náležitě starat. K tomu slouží různé ošetřovací prostředky, které si můžete vybrat přímo u nás. Tyto produkty máme přehledně rozděleny do čtyř skupin, podle toho, na jakou podlahu je použijete – nabízíme čisticí prostředky pro dřevěné podlahy, laminátové podlahyelastické podlahoviny a koberce.

Naše pobočky ve třech městech ČR

Pokud si naše podlahy chcete prohlédnout na vlastní oči, můžete nás navštívit na některé z našich poboček. První z nich se nachází v Praze na adrese Vinohradská 50, druhá pak v Brně na adrese Sochorova 23. Třetí pobočku máme v Hradci Králové, kde se ale nejedná o klasickou prodejnu, nýbrž o skladový areál v kombinaci s outletem – najdete zde tedy i výprodej podlah za výrazně nižší ceny.

BARKOTEX -

Luxusní tapety

Novinka v sortimentu - luxusní tapety od výrobců z Evropy a USA. K dodávce tapet také zajišťujeme odbornou montáž.

BARKOTEX -

Van Gogh

8 nových skladových dekorů v oblíbené kolekci vinylových podlah Designflooring Van Gogh.

BARKOTEX -

plovoucí vinyl Cherokee

Novinka v sortimentu vinylových dílců s plovoucí pokládkou a voděodolným jádrem.

BARKOTEX -

Looselay LONGBOARD

Novinka v sortimentu vinylových podlah Designflooring Longboard.

BARKOTEX -

Luxusní fototapety

Novinka v sortimentu tapet

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >