Zobrazit kategorie produktů

Podle materiálu a umístění - Vinylové

Luxusní vinylové tapety na zeď

Vinylové tapety na zeď se vyrábějí z PVC. Na základě nosné vrstvy rozlišujeme vinylové tapety se zadní stranou z papíru nebo se zadní stranou z vliesu. Jsou snadno omyvatelné a dají se dobře čistit. Proto jsou zvláště vhodné pro tapetování kuchyní, koupelen a předsíní. Vzhledem k technickým vlastnostem jsou také vhodné pro tapetování v hotelech a dalších větších komerčních projektech.

CENA TAPETY OD 304Kč/m2 bez DPH

Ceník ke stažení

Navštivte náš showroom

Vinylové - dekory

Luxusní vinylové tapety na zeď

Ze všech druhů tapet, které na trhu najdete, jsou vinylové tapety ty nejodolnější. Kromě dekoračního účelu také částečně tepelně izolují a jsou odolné proti otěru i proti poškrábání. Perfektně zakryjí drobné nerovnosti a praskliny na zdech. Vinylové tapety jsou oblíbenou volbou do kuchyní za kuchyňskou linku, protože se velmi dobře udržují. Je možné je omývat jarovou nebo mýdlovou vodou a jemným kartáčkem. Zároveň nepropouští vlhkost, a tak jsou skvělé i do koupelen. Pro svou odolnost i tvarovou a barevnou stálost jsou hojně používány nejen v bytových, ale i reprezentativních komerčních prostorách, jako například v hotelích a kongresových sálech.

V naší nabídce najdete levnější, ale i luxusní tapety z vinylu od předních výrobců jako je BN international, CLARKE & CLARKE, Galerie, Muraspec a dalších. Zákazníci si oblíbili zejména vinylové tapety v imitaci kamene, cihly, dřeva a mozaiky a vinylové tapety laděné do zelené, fialové, bílé, šedé, metalické, tyrkysové i hnědé barvy a s dětskými motivy.

Lepení vinylových tapet není nic jednoduchého. Vyplatí se ruka profesionála. S nalepením a výběrem vinylových tapet vám rádi pomůžeme.

Zastavte se u nás v showroomu v Praze a v Brně, nebo navštivte náš skladový a outletový areál v Hradci Králové. Společně vybereme takové vinylové tapety, které vám budou perfektně sloužit dlouhá léta.

BARKOTEX -

Luxusní tapety

Novinka v sortimentu - luxusní tapety od výrobců z Evropy a USA. K dodávce tapet také zajišťujeme odbornou montáž.

BARKOTEX -

Van Gogh

8 nových skladových dekorů v oblíbené kolekci vinylových podlah Designflooring Van Gogh.

BARKOTEX -

plovoucí vinyl Cherokee

Novinka v sortimentu vinylových dílců s plovoucí pokládkou a voděodolným jádrem.

BARKOTEX -

Looselay LONGBOARD

Novinka v sortimentu vinylových podlah Designflooring Longboard.

BARKOTEX -

Luxusní fototapety

Novinka v sortimentu tapet

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >