Zobrazit kategorie produktů

Flotex sametový vinyl

Sametový vinyl Flotex® je zcela jedinečná textilní podlahová krytina kombinující odolnost i trvanlivost pružné podlahové krytiny a kvalitu, hřejivost a pohodlí koberce. Flotex® se skládá z pevného vinylu vyztuženého skelným rounem s hustě sametovým povrchem z vláken nylonu 6.6, která jsou pevně ukotvená v základní vrstvě. Flotex® je extrémně rozměrově stálý a má vzhled textilní krytiny, zároveň je však stejně tak funkční, odolný a snadno čistitelný jako jakákoliv pružná podlahová krytina. Flotex® je k dispozici v pásech i čtvercích.

 

Digitální magazín FLOTEX 

   

Flotex sametový vinyl | Barkotex -  kvalitní podlahy za dostupné ceny - Flotex Planks - dílce

Flotex Planks - dílce

Protože je modularita hlavním trendem v podlahových krytinách, společnost Forbo vyvinula jedinečnou kolekci sametového vinylu Flotex v lamelách.

Flotex sametový vinyl | Barkotex -  kvalitní podlahy za dostupné ceny - Flotex Colour

Flotex Colour

nabízí 4 individuální designy, které vám umožní zvolit přesně ten detail a odstín, který hledáte.

Flotex sametový vinyl | Barkotex -  kvalitní podlahy za dostupné ceny - Flotex Linear

Flotex Linear

Flotex Linear nabízí široký výběr klasických i současných pruhovaných vzorů, které se vyrábí v roli nebo čtvercích.

Flotex sametový vinyl | Barkotex -  kvalitní podlahy za dostupné ceny - Flotex Sottsass

Flotex Sottsass

Tato kolekce je výsledkem tvořivé spolupráce mezi společností Forbo Flooring a italským designerským studiem Sottsass Associati.

Flotex sametový vinyl | Barkotex -  kvalitní podlahy za dostupné ceny - Flotex Tibor

Flotex Tibor

Většina vzorů je odvozena od Tiborovy průkopnické kolekce Fotexur (textilní návrhář Tibor Reich), která byla uvedena v roce 1957.

Flotex sametový vinyl | Barkotex -  kvalitní podlahy za dostupné ceny - Flotex Vision

Flotex Vision

ohromující výběr z více než 600 digitálně tištěných vzorů vytvořených tak, aby vyhovovaly každému vkusu nebo požadavku na barvu krytiny.

 

 

Představení materiálu Flotex Údržba a čistění Flotexu

 

Sametový vinyl

Podlahová plocha zaujme v každém interiéru hned na první pohled. Když vstoupíte do jakéhokoli domu či bytu, pak vás bude bezesporu zajímat, po čem se budete procházet. Pokud bude podlahová plocha teplá, příjemná na došlap a designově maximálně povedená, pak bude situace optimální. Vybírat dnes můžete z celé řady podlahových krytin. Chcete-li vsadit na jistotu, pak volte sametový vinyl Flotex. Právě tento typ podlahové krytiny totiž dokáže poskytnout veškerý potřebný komfort a vypadá skutečně nadčasově. Buďme tedy konkrétnější a zaměřme se na jeho vlastnosti podrobněji. Sametový vinyl Flotex je charakteristický svou vysokou pevností. Té je dosaženo především díky přítomnosti skelného rouna. Typický je pro něj i hustě sametový povrch z nylonových vláken. Ta jsou v základní vrstvě pevně ukotvena a tvoří nedílnou součást této podlahové krytiny. Vynikající je tak i její odolnost. Pokud chcete extrémně odolnou podlahu, pak rozhodně vybírejte právě sametový vinyl. Výhody sametové vinylové podlahy Flotex ale spočívají i v její dlouhodobé výdrži. Rozhodně se nejedná o krytinu, kterou byste měli měnit v krátkých cyklech. Mezi další výhody této vinylové krytiny se sametovým povrchem mžeme zařadit: rychlou a snadnou pokládku, jednoduchou údržbu a bohatý výběr barev a textur.

 

Maximální odolnost a pevnost

Sametový vinyl Flotex je charakteristický svou vysokou pevností. Té je dosaženo především díky přítomnosti skelného rouna. Typický je pro něj i hustě sametový povrch z nylonových vláken. Ta jsou v základní vrstvě pevně ukotvena a tvoří nedílnou součást této podlahové krytiny. Vynikající je tak i její odolnost. Pokud chcete extrémně odolnou podlahu, pak rozhodně vybírejte právě sametový vinyl. Výhody vinylu Flotex ale spočívají i v jeho dlouhodobé výdrži. Rozhodně se nejedná o krytinu, kterou byste měli měnit v krátkých cyklech.

Rychlá a pohodlná pokládka

Další devízou sametového vinylu Flotex je bezesporu i jeho rychlá pokládka. Pokud si pořídíte sametový vinyl, pokládka nebude nijak zdlouhavou záležitostí. Profesionálové jej položí klidně i do několika málo hodin. Vše se bude logicky odvíjet od celkové plochy, kterou budou vinylové dílce pokrývat. Koupit můžete sametový vinyl ve čtvercích, které se postupně kladou na podlahovou plochu a vytváří kompaktní a celistvou vrstvu. Výborný je i sametový vinyl v rolích, jehož položení je také expresní.    

Údržba na jedničku

Vynikající je i údržba vinylové podlahy. Stačí jej pouze setřít navlhčeným mopem a budete mít uklizeno. Uklízení namokro ale nemusí být každodenní záležitostí. Optimální je jeho kombinace s vysáváním. Rozhodujícím faktorem je pro sametový vinyl Flotex cena. Ta je vzhledem k vysoké kvalitě a skvělému desénovému provedení podlahy nízká.

Druhy sametového vinylu Flotex

Velkou výhodou je i fakt, že si budete moci vybrat jednotlivé druhy sametového vinylu Flotex. Vzhled podlahové plochy si tak budete moci vybrat podle své libosti a nebudete nijak limitovaní. Podívejme se tedy nyní přehledně na tyto druhy. 

Sametový vinyl Flotex Colour         

Zajímavou volbou je bezesporu sametový vinyl Flotex Colour, který je k dispozici ve čtyřech variantách. Jde o dekory Metro, Metro Neon, Calgary a Penang. Vybírat si můžete u všech jak variantu v rolích, tak i ve čtvercích.            

Sametový vinyl Flotex Linear

Patříte-li mezi příznivce lineárních vzorů, pak je právě pro vás jako stvořený sametový vinyl Flotex Linear. Ten nabízí celkem 5 lineárních vzorů, a to v různých barvách. Své místo si tento typ podlahy najde jak v kanceláři, tak i v obytných prostorách.

Sametový vinyl Flotex Sottsass      

Esteticky i technicky dokonalý sametový vinyl Flotex Sottsass vznikl díky spolupráci Forbo Flooring a italského designového studia Sottsass Associati. Pořídit si tuto variantu vinylu můžete v mnoha barvách. Optické vlastnosti této podlahy jsou fascinující.            

Sametový vinyl Flotex Vision          

Skvělými efekty se vyznačuje i sametový vinyl Flotex Vision. 3D hloubka či trompe d‘oeil efekt přímo na vaší podlahové ploše vypadají netradičně a zaujmou hned na první pohled. Když se ještě ke všemu přidá mechový došlap, tak není co řešit.

BARKOTEX -

Luxusní tapety

Novinka v sortimentu - luxusní tapety od výrobců z Evropy a USA. K dodávce tapet také zajišťujeme odbornou montáž.

BARKOTEX -

Van Gogh

8 nových skladových dekorů v oblíbené kolekci vinylových podlah Designflooring Van Gogh.

BARKOTEX -

plovoucí vinyl Cherokee

Novinka v sortimentu vinylových dílců s plovoucí pokládkou a voděodolným jádrem.

BARKOTEX -

Looselay LONGBOARD

Novinka v sortimentu vinylových podlah Designflooring Longboard.

BARKOTEX -

Luxusní fototapety

Novinka v sortimentu tapet

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >