Zobrazit kategorie produktů

Koberce kusové

Kusové koberce, které zde prezentujeme, jsou pouze na objednávku podle katalogu. Na prodejně máme k dispozici k některým kobercům vzorníky barevného provedení. Skladová dostupnost bude zjištěna při objednání od dodavatele. Kusové koberce můžeme také vyrobit i na zakázku z celoplošných bytových koberců.

odkaz na výrobce ASIATIC LONDON

Kusové koberce

Kusové koberce jsou vhodným doplňkem prakticky do každého interiéru. Jejich účelem je především dotvoření atmosféry jednotlivých místností, přičemž dokáží z naprosto obyčejné místnosti vyčarovat luxusní a designový prostor. Na dnešním trhu je k dispozici velmi velké množství různých kusových koberců, díky čemuž si najdou různá využití. Položit je tedy můžeme jak v kancelářských prostorech, kam se hodí především moderní kusové koberce, tak například v dětském pokoji, kam se hodí kusový koberec s obrázky, který vykouzlí úsměv na tváři každému dítěti. Velkou výhodou je rovněž velké cenové rozpětí. Pořídit tak můžete koberec za pár stokorun, ale i za několik tisíc či dokonce za několik desetitisíc. Cena kusového koberce závisí na několika faktorech: materiál - přírodní (hedvábí, vlna, juta, kůže, ovčí kožešina, bavlna...) a syntetický (akrylová vlákna, polyesterová vlákna, polypropylenová vlákna...), způsob výroby (všívané, vázané, tkané, vpichované a chemicky pojené), konstrukce nášlapné plochy (střižený vlas, smyčka, strukturovaná smyčka, kombinace střiženého vlasu a smyčky), podkladová vrstva (juta, filc, guma nebo latex), délka vlasu (kusové koberce s krátkým či dlouhým vlasem). Za nejdražší se pochopitelně považují ty, které jsou ručně vyráběné z přírodních materiálů. Ovšem nejdražší neznamená nejkvalitnější.

Rozdělení kusových koberců dle délky vlasu

Kusové koberce můžeme dle délky vlasu rozdělit prakticky do dvou základních kategorií – koberce s dlouhým a s nízkým vlasem. U první jmenované kategorie se můžeme těšit na větší pohodlí, jelikož jsou „huňatější“ a tím pádem i příjemnější na dotek. U kusových koberců s nízkým vlasem však zase oceníme jednodušší údržbu, tedy snadnější vysávání, a zároveň se nemusíme obávat viditelného sešlapání jednotlivých vláken.

Naše nabídka

V naší nabídce naleznete velké množství různých kusových koberců s pestrou škálou barev (fialové, šedé, zelené,…) a vzorů. Berte prosím na vědomí, že zde prezentované koberce jsou pouze na objednávku podle katalogu. Na prodejně pak máme k některým kobercům k dispozici vzorníky barevného provedení. Při objednání vám u dodavatele zjistíme skladovou dostupnost.  Zákazníkovi se pak snažíme vždy vyjít vstříc, a tak je možno nechat na zakázku vyrobit z celoplošných bytových koberců koberec kusový.

Také je možné v naší outletové prodejně v Hradci Králové pořídit velmi pěkný kusový koberec ve výprodeji.

BARKOTEX -

Luxusní tapety

Novinka v sortimentu - luxusní tapety od výrobců z Evropy a USA. K dodávce tapet také zajišťujeme odbornou montáž.

BARKOTEX -

Van Gogh

8 nových skladových dekorů v oblíbené kolekci vinylových podlah Designflooring Van Gogh.

BARKOTEX -

plovoucí vinyl Cherokee

Novinka v sortimentu vinylových dílců s plovoucí pokládkou a voděodolným jádrem.

BARKOTEX -

Looselay LONGBOARD

Novinka v sortimentu vinylových podlah Designflooring Longboard.

BARKOTEX -

Luxusní fototapety

Novinka v sortimentu tapet

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >