Zobrazit kategorie produktů

Laminátové podlahy

Kvalitní laminátové podlahy | Barkotex - Praha, Brno, Hradec Králové - Pergo

Pergo

Vítejte ve světě krásné a praktické podlahy od vynálezce laminátu.

Kvalitní laminátové podlahy | Barkotex - Praha, Brno, Hradec Králové - Parador

Parador

Výrobce laminátových podlah s dlouholetou tradicí. Široký sortiment produktů s jedinečným designem.

Kvalitní laminátové podlahy | Barkotex - Praha, Brno, Hradec Králové - Egger

Egger

Široká a atraktivní nabídka laminátových podlah německé výroby.

Kvalitní laminátové podlahy

Plovoucí laminátové podlahy patří mezi novější typy podlahových krytin a na trhu se objevily teprve „nedávno“. Poprvé byly vyrobeny roku 1977 ve Švédsku a o tři roky později se začaly prodávat. Postupem času došlo k výraznému zlepšení jejich kvality a dnešní laminátové podlahy jsou díky tomu plně konkurenceschopné vůči ostatním typům podlah. Zákazníci si mohou vybrat z široké nabídky dekorů a struktur. Velkou předností je také jejich nízká cena, snadná údržba a pokládka, ovšem výhod je daleko víc. A z čeho se laminátové podlahy skládají? Laminátová plovoucí podlaha je většinou tvořena třemi vrstvami. Ta nejnižší, tedy spodní vrstva, je impregnovaná, díky čemuž omezuje působení vlhkosti a zároveň zvyšuje tvarovou stabilitu. Prostřední vrstvu pak tvoří nosná deska opatřená zámkovým spojem, jež je vyrobena z dřevěného materiálu a konečně horní vrstva, která má dekorativní funkci a dodává podlaze větší odolnost, většinou je vyrobena z pryskyřičné celulózy. Každý z výrobců se snaží tyto vrstvy nějakou tou další obohatit či vylepšit. Složení tedy berte pouze orientačně.

Jaké jsou výhody laminátových podlah?

Laminátové podlahy a především pak ty, které pocházejí od předních výrobců, mají spoustu výhod. Co patří mezi největší přednosti těchto podlah?

-        dají se velmi snadno udržovat (zametáním, vysáváním, vytíráním vlhkým hadrem atd.)

-        nikdy nemění svoji barvu

-        jsou vysoce odolné vůči různým skvrnám (pokud dojde ke znečištění, skvrnu můžete velmi snadno vyčistit vlhkým hadrem)

-        dojde -li k poškození lamely, můžete ji vyměnit

-        jsou vysoce odolné vůči nárazu nebo oděru

-        můžete je umístit i na podlahové topení

-        vybrat si můžete z pestré palety mnoha různých barev i vzorů

-        hodí se nejen do bytu či domu, ale i do kanceláře

-        jsou antistatické a vhodné i pro osoby, trpící alergií

-        jsou levné a nabízejí vynikající poměr cena/výkon (Pro pořízení nejlevnější varianty kupte laminátovou podlahu ve výprodeji, více na www.barkotexoutlet.cz.

Instalovat podlahu svépomocí nebo si najmout odborníky?

Pokud máte s pokládkou podlah zkušenosti a víte, že ji bez problémů zvládnete, můžete si laminátovou podlahu nainstalovat sami. Jinak je ale rozhodně lepší svěřit tuto práci profesionálům, kteří Vám zaručí perfektní výsledek.

Laminátové podlahy Pergo, Parador a Egger

Laminátové podlahy značky Pergo

Jestliže vyžadujete jen tu nejvyšší kvalitu a chcete si vybrat z toho nejlepšího, co je na našem trhu k dostání, mohly by Vás zaujmout laminátové podlahy Pergo. Ty patří mezi nejodolnější na světě a to především díky unikátnímu patentovanému povrchu TitanX Surface. Laminátové podlahy Pergo vynikají nejen svojí nadstandardní odolností, ale mají i spoustu jiných předností. U nás si můžete vybrat z nejširší nabídky různých barev a vzorů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Laminátové podlahy značky Parador

Další přední značkou laminátových podlah, které naše společnost nabízí, je Parador. Tento výrobce podlahových krytin vyrábí širokou škálu různých motivů, mezi kterými Vás zaujmou např. věrné interpretace dřeva, betonu či kamene. Laminátové podlahy Parador navrhují přední světoví designéři a kromě špičkové kvality tyto podlahy zaujmou i originálním vzhledem.

Laminátové podlahy značky Egger

Mezi známé výrobce laminátových podlah patří také společnost Egger. Výhodou jejích podlah je zejména snadná údržba. Podlahy Egger mají také vysoce kvalitní povrch, který je chrání před silnými nárazy a prodlužuje jejich životnost. Důležitou součástí laminátových podlah Egger je speciální podložka Silenzio, která je přilepená na lamelu a zaručuje nízkou hlučnost. Díky patentovaným instalačním systémům se navíc podlahy Egger dají velmi snadno nainstalovat a to bez použití lepidla.

Laminátové podlahy Praha, Brno, Hradec Králové

Jednu z nejširších nabídek kvalitních laminátových podlah naleznete v našich obchodech Barkotex. Veškerý sortiment laminátových podlah je prezentován v showroomu naší firmy na Poděbradské ulici v Praze 9. Pobočky máme v Praze a v Brně, v Hradci Králové pak můžete navštívit naši outletovou prodejnu, jež nabízí podlahy za mimořádně nízké výprodejové ceny.

BARKOTEX -

Luxusní tapety

Novinka v sortimentu - luxusní tapety od výrobců z Evropy a USA. K dodávce tapet také zajišťujeme odbornou montáž.

BARKOTEX -

Van Gogh

8 nových skladových dekorů v oblíbené kolekci vinylových podlah Designflooring Van Gogh.

BARKOTEX -

plovoucí vinyl Cherokee

Novinka v sortimentu vinylových dílců s plovoucí pokládkou a voděodolným jádrem.

BARKOTEX -

Looselay LONGBOARD

Novinka v sortimentu vinylových podlah Designflooring Longboard.

BARKOTEX -

Luxusní fototapety

Novinka v sortimentu tapet

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >