Zobrazit kategorie produktů

Tapety na zeď

Dodáváme nejmodernější a nejluxusnější tapety na zeď. Ať už jste designérské studio, architekt, hoteliér nebo chcete osvěžit interiér svého domova, u nás naleznete prvotřídní produkty i servis. V našich pražských showroomech naleznete pestrý výběr materiálů, barev a dekorů od špičkových výrobců. Navštivte nás a společně vybereme ten správný. V případě zájmu se postaráme také o profesionální nalepení/instalaci Vašich nových tapet.

Navštivte náš showroom

Nabídka tapet:

Luxusní tapety na zeď | Barkotex - kvalitní tapety za dostupné ceny - Podle materiálu a umístění

Podle materiálu a umístění

Rozdělení tapet podle vybraného materiálu a umístění - např. papírové, vliesové, vinylové, do obývacího nebo dětského pokoje, do kuchyně apod.

Luxusní tapety na zeď | Barkotex - kvalitní tapety za dostupné ceny - Podle výrobce

Podle výrobce

Přehled nabízených značek předních výrobců tapet z Evropy a USA.

Luxusní tapety na zeď | Barkotex - kvalitní tapety za dostupné ceny - Montáž tapet

Montáž tapet

Přehledný popis montáže tapet a technické informace.

Luxusní tapety na zeď | Barkotex - kvalitní tapety za dostupné ceny - Skladové tapety

Skladové tapety

Tapety skladem v ČR s dodáním do 2-3 dnů.

Zkrášlete si Vaše prostory pomocí luxusní tapety na zeď

Vylepšit nebo zútulnit domácnost či jakýkoli jiný prostor je možné mnoha způsoby, jedním z těch nejběžnějších jsou různé dekorace nebo luxusní tapety na zeď.

Dekorativní tapety na zeď mají široké využití

Tapety jsou dnes běžné jak v panelákových bytech, v rodinných domech, tak i v různých komerčních prostorách, jako jsou hotely, školy, nákupní centra, obchody, kanceláře, ale i nemocnice apod. Dnes už si totiž můžeme vybrat z nepřeberného množství různých materiálů, barev, vzorů, dekorů nebo motivů a podtrhnout tak celkový design našich prostor. Dekorativní tapety na zeď se hodí téměř do jakékoliv místnosti. Běžně se používají do obývacích pokojů, ložnic nebo dětských pokojíčků. Jelikož se vyrábějí i z pevných materiálů, odolných vůči vodě, můžete si je dát i do kuchyně nebo koupelny. Vybrat ale musíte ten správný materiál. Pokud si s výběrem nejste jisti, obraťe se na nás, rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Jaké druhy tapet rozlišujeme?

Moderní tapety na zeď už zdaleka nejsou pouze papírové, ale vyrábí se spousta různých druhů, které rozdělujeme podle několika kritérií. Nejčastěji tapety rozlišujeme: podle materiálu (např. papírové, vliesové, textilní, vinylové, sklo-textilní atd.), podle povrchu (hladké, strukturované, s plastickými vzory), podle množství vrstev (jednovrstvé, dvouvrstvé) a podle způsobu nalepení (klasické, samolepící). Velmi oblíbené jsou také fototapety, které mohou být z různých materiálů (nejčastěji papírové a vliesové).

Naše nabídka luxusních tapet

Potrpíte si na maximální kvalitu a jedinečný neokoukaný design? Hledáte luxusní tapety na zeď, které z Vašeho prostoru, ať už bytového nebo komerčního, udělají něco extra? Luxusní tapety z naší nabídky jistě budou ty pravé právě pro Vás! Jedná se o moderní, nadprůměrně kvalitní a designově velice zajímavé kusy. Námi nabízené luxusní tapety na zeď jsou vyrobeny z papíru, z vliesu nebo z vinylu a pochází od předních evropských výrobců - z Velké Británie zastupujeme pro český trh značku Clarke & Clarke, MuraspecGalerie a The Paper Partnership, z Německa značku Hohenberger a Komar, z Holandska značku BN international, z Itálie značku Versace a další.

Důkazem vysoké kvality námi poskytovaných služeb je dlouholetá spolupráce se silnými developerskými společnostmi jako např. Central Group nebo Finep. Za dobu své existence jsme zrealizovali velké množství prestižních zakázek, mezi které patří např. mezinárodní hotelové řetězce Marriott, Four Seasons, Rezidor Hotels, Hilton aj.

Pokud si na lepení tapet netroufáte, přenechte jej na nás! Postaráme se o profesionální nalepení Vámi vybraných tapet.

Více informací, vzorky a vzorníky tapet naleznete v našich showroomech v Praze a v Brně.

BARKOTEX -

Luxusní tapety

Novinka v sortimentu - luxusní tapety od výrobců z Evropy a USA. K dodávce tapet také zajišťujeme odbornou montáž.

BARKOTEX -

Van Gogh

8 nových skladových dekorů v oblíbené kolekci vinylových podlah Designflooring Van Gogh.

BARKOTEX -

plovoucí vinyl Cherokee

Novinka v sortimentu vinylových dílců s plovoucí pokládkou a voděodolným jádrem.

BARKOTEX -

Looselay LONGBOARD

Novinka v sortimentu vinylových podlah Designflooring Longboard.

BARKOTEX -

Luxusní fototapety

Novinka v sortimentu tapet

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >