Zobrazit kategorie produktů

Tapety

Dodáváme nejmodernější a nejluxusnější tapety na zeď. Ať už jste designérské studio, architekt, hoteliér nebo chcete osvěžit interiér svého domova, u nás naleznete prvotřídní produkty i servis. V našich pražských showroomech naleznete pestrý výběr materiálů, barev a dekorů od špičkových výrobců. Navštivte nás a společně vybereme ten správný. V případě zájmu se postaráme také o profesionální nalepení/instalaci Vašich nových tapet.

Navštivte náš showroom

Nabídka tapet:

Luxusní tapety na zeď - Podle materiálu a umístění

Podle materiálu a umístění

Rozdělení tapet podle vybraného materiálu a umístění - např. papírové, vliesové, vinylové, do obývacího nebo dětského pokoje, do kuchyně apod.

Luxusní tapety na zeď - Podle výrobce

Podle výrobce

Přehled nabízených značek předních výrobců tapet z Evropy a USA.

Luxusní tapety na zeď - Montáž tapet

Montáž tapet

Přehledný popis montáže tapet a technické informace.

Luxusní tapety na zeď - Skladové tapety

Skladové tapety

Tapety skladem v ČR s dodáním do 2-3 dnů.

Zkrášlete si Vaše prostory pomocí luxusní tapety na zeď

Vylepšit nebo zútulnit domácnost či jakýkoli jiný prostor je možné mnoha způsoby, jedním z těch nejběžnějších jsou různé dekorace nebo luxusní tapety na zeď. Tapety na zeď jsou dnes běžné jak v panelákových bytech, v rodinných domech, tak i v různých komerčních prostorách, jako jsou hotely, školy, nákupní centra, obchody, kanceláře, ale i nemocnice apod. Dnes už si totiž můžeme vybrat z nepřeberného množství různých materiálů, barev, vzorů, dekorů nebo motivů a podtrhnout tak celkový design našich prostor. Dekorativní tapety na zeď mají poměrně široké využití, hodí se téměř do jakékoliv místnosti. Běžně se používají do obývacích pokojů, ložnic nebo dětských pokojíčků. Jelikož se vyrábějí i z pevných materiálů, odolných vůči vodě, můžete si je dát i do kuchyně nebo koupelny. Vybrat ale musíte ten správný materiál. Moderní tapety na zeď už zdaleka nejsou pouze papírové, ale vyrábí se spousta různých druhů, které rozdělujeme podle několika kritérií. Nejčastěji tapety na zeď rozlišujeme: podle materiálu (např. papírové, vliesové, textilní, vinylové, sklo-textilní atd.), podle povrchu (hladké, strukturované, s plastickými vzory), podle množství vrstev (jednovrstvé, dvouvrstvé) a podle způsobu nalepení (klasické, samolepící). Velmi oblíbené jsou také fototapety, které mohou být z různých materiálů (nejčastěji papírové a vliesové). Potrpíte si na maximální kvalitu a jedinečný neokoukaný design? Hledáte luxusní tapety na zeď, které z Vašeho prostoru, ať už bytového nebo komerčního, udělají něco extra? Luxusní tapety na zeď z naší nabídky jistě budou ty pravé právě pro Vás! Jedná se o moderní, nadprůměrně kvalitní a designově velice zajímavé kusy. Námi nabízené luxusní tapety na zeď jsou vyrobeny z papíru, z vliesu nebo z vinylu a pochází od předních evropských výrobců - z Velké Británie zastupujeme pro český trh značku Clarke & Clarke, MuraspecGalerie a The Paper Partnership, z Německa značku Hohenberger a Komar, z Holandska značku BN international a z Itálie značku Versace. Pokud si na lepení tapet netroufáte, přenechte jej na nás! Postaráme se o profesionální nalepení Vámi vybraných tapet. Více informací, vzorky a vzorníky tapet naleznete v našich showroomech v Praze a v Brně.

Jaké druhy tapet rozlišujeme?

 • Papírové – tradiční tapety z papíru, jejichž největší výhodou je nízká cena. Nejsou ale příliš odolné a v poslední době se více prosazují tapety z kvalitnějších materiálů.
 • Vliesové – oblíbený druh tapet ze speciální netkané textilie. Jsou pevné a pružné, mají vysokou odolnost a snadno se nanášejí na stěnu místnosti. Jsou voděodolné a vhodné i na přemostění drobnějších trhlin.
 • Vinylové – omyvatelné a vysoce odolné tapety, jež jsou vyrobeny z umělé hmoty (PVC, celulóza). Díky tomu jsou ideální např. do koupelen, kuchyní a jiných prostor, kde je zvýšená vlhkost. Optimálně překrývají nerovnosti stěn.
 • Textilní – oproti běžným tapetám jsou poměrně těžké, naopak předností je jejich jedinečný vzhled, který dodá interiéru luxusní a elegantní nádech. Jejich lepení je však náročné a doporučuje se odborná instalace.
 • Sklo-textilní – jsou vyrobeny ze skleněných vláken a mají nadstandardní odolnost a trvanlivost. Menší nevýhodou je vyšší pořizovací cena.
 • Přetíratelné – speciální bílé tapety, které jsou určeny pouze jako podklad pod další nátěr. Obvykle se vyrábějí z vliesového materiálu a dělají se v různých strukturách, jsou tedy nejen hladké, ale i strukturované, případně mohou imitovat některé přírodní materiály. Mezi přetíratelné tapety můžeme zařadit i dětské bílé tapety s obrázky, které si děti mohou libovolně vybarvit.

Kde koupit kvalitní luxusní tapety na zeď?

Obchodů a e-shopů, kde se dají tapety na zeď koupit je mnoho, často ale nabízejí nepříliš kvalitní zboží, které toho moc nevydrží. Pokud chcete skutečně kvalitní, odolné a praktické tapety na zeď, navíc s krásnými motivy a dekory, doporučujeme luxusní tapety z naší nabídky. Naše společnost se zaměřuje na prodej a pokládku podlahových krytin a letos oslavila 25 let svojí činnosti. V nabídce naleznete i luxusní tapety na zeď a to od čtyř předních evropských společností - Clarke & Clarke, Muraspec, The Paper Partnership (všechny z Velké Británie) a Hohenberger (z Německa). Na jednotlivé vzory se můžete podívat na těchto webových stránkách, vybrané zboží si můžete zakoupit také v prodejnách v Praze, Brně a Hradci Králové:

 

 • Klientské centrum developerských projektů: Poděbradská 777/9a - objekt Nová Harfa, 190 00 Praha 9 – Vysočany
 • Klientské centrum developerských projektů: Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
 • Prodejna designových podlah: Vinohradská 50, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
 • Klientské centrum developerských projektů: Havlíčkova 3, 110 00 Praha 1
 • Klientské centrum developerských projektů v Brně: Sochorova 23, 616 00 Brno
 • Prodejna akčních a výprodejových podlah: Zemědělská 898, 500 03 Hradec Králové

BARKOTEX -

Luxusní tapety

Novinka v sortimentu - luxusní tapety od výrobců z Evropy a USA. K dodávce tapet také zajišťujeme odbornou montáž.

BARKOTEX -

Van Gogh

8 nových skladových dekorů v oblíbené kolekci vinylových podlah Designflooring Van Gogh.

BARKOTEX -

plovoucí vinyl Cherokee

Novinka v sortimentu vinylových dílců s plovoucí pokládkou a voděodolným jádrem.

BARKOTEX -

Looselay LONGBOARD

Novinka v sortimentu vinylových podlah Designflooring Longboard.

BARKOTEX -

Luxusní fototapety

Novinka v sortimentu tapet

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >