Zobrazit kategorie produktů

Tkaný vinyl 2tec2

2tec2 v roli

2tec2 v roli

Novinka v sortimentu vinylových podlahových krytin v roli od belgické společnosti LTA. Kolekce obsahuje 49 dekorů.  

2tec2 ve čvercích

2tec2 ve čvercích

Novinka v sortimentu vinylových podlahových krytin ve čtvercích od belgické společnosti LTA. Kolekce obsahuje 22 dekorů. 

 

návod na pokládku role nebo čtverců

       

 

návod na údržbu

 

 

Vinylové podlahy – tkaný vinyl 2tec2

Nabízíme podlahy z tkaného vinylu s označením 2tec2, ideální pro maximální komerční zatížení, ale také pro stylovou domácnost. Jedná se vlastně o klasický vinylový podklad, který je ovšem doplněný a zpevněný další horní vrstvou, tvořenou také vinylem, kde jsou jednotlivá vlákna propletena. Horní vrstva se skládá z vinylového vlákna a vlákna skleněného, pro dosažení větší odolnosti. Spodní vrstva je složena z čistého vinylu. Tkaný vinyl 2tec2 vám dodáme v roli nebo v praktických čtvercích, záleží jen na vašich nárocích, jak prostorových, tak nákladových. Jak už bylo zmíněno, podlahy z tkaného vinylu se hodí zejména do průmyslových prostor, které jsou více zatěžované, ale také do moderních obývacích pokojů a kuchyní. Díky vysoké třídě odolnosti vám odpadne hodně starostí, mimochodem spojených také s hlukem. Tkaný vinyl výtečně tlumí kroky i prostorový hluk, a co víc, netřepí se a jen tak na něm neuklouznete. Na čištění postačí obyčejná voda, ale nemusíte se obávat ani saponátů a agresivnějších činidel.

Vinylové podlahy patří k povrchům, které jsou levné, snadněji se instalují a udržují a dají se z nich vytvořit rovněž krásné designové vzory. Pokud chcete nahradit lino nebo koberec výhodnější alternativou, je vinyl ideální. Vinylová podlaha se dá skvěle stírat, omývat a péče o ni není náročná. Opět na rozdíl od členitých koberců, není pochopitelně tolik náchylná na množení bakterií a škodlivých mikrobů. Z toho vyplývá, že je zdravější a hygieničtější. Poněkud náročnější oproti koberci či linu je pokládka. Ale i tak je realizace velice jednoduchá a oproti jiným podlahovým krytinám i levná.

Výhody tkaného vinylu

Zajímavou kategorii pak tvoří tkaný vinyl. Jedná se vlastně o klasický vinylový podklad, který je ovšem doplněný a zpevněný další horní vrstvou, tvořenou také vinylem, kde jsou jednotlivá vlákna propletena. Hlavní výhodou podlahy z tkaného vinylu je vyšší nosnost, které je dosaženo zpevněním povrchu a zvýšení pružnosti. Dále je podlaha v moderním a originálním designu, je možné vytvářet rozličné kombinace vzorů. Na čištění postačí obyčejná voda, ale nemusíte se obávat ani saponátů a agresivnějších činidel.

Kam s nimi?

Podlahy z tkaného vinylu se hodí zejména do průmyslových prostor, provozoven, které jsou více zatěžované, ale také do moderních obývacích pokojů a kuchyní. Díky vysoké třídě odolnosti vám odpadne hodně starostí, mimochodem spojených také s hlukem. Tkaný vinyl výtečně tlumí kroky i prostorový hluk, a co víc, netřepí se a jen tak na něm neuklouznete.

Tkaný vinyl 2tec2

Nabízíme podlahy z tkaného vinylu s označením 2tec2, ideální pro maximální komerční zatížení, ale také pro stylovou domácnost. Horní vrstva se skládá z vinylového vlákna a vlákna skleněného, pro dosažení větší odolnosti. Spodní vrstva je složena z čistého vinylu. Tkaný vinyl 2tec2 vám dodáme v roli nebo v praktických čtvercích, záleží jen na vašich nárocích, jak prostorových, tak nákladových.

Vinylová podlaha 2tec2 v rolích

Šířka role je u nás unifikovaná na 200 cm a délka je 30 metrů. Na výběr máte skutečně nevšední a moderní vzory s nádechem přírody i v podobě různých podlahových imitací, kupříkladu napodobenin oblíbených dřevin či kameniva. Vinylové role se hodí do větších interiérů a prostorných místností, ocení je především podnikatelé a majitelé rozlehlejších objektů, kteří by rádi ušetřili za alternativu masivní podlahové krytiny.

 

Oblíbené designové řady:

 

  • Arid
  • Canyon
  • Diamond
  • Lava
  • Opal
  • Topaz

Vinylová podlaha 2tec2 ve čtvercích

Pro pokládku v menším prostoru se dokonale hodí čtverce. Všem kutilům, ale i profesionálům poskytujeme vinylovou podlahu 2tec2 v podobě čtvercových dílů o rozměrech 50x50 cm a tloušťce 3 mm. V balení se nachází 16 m2 pokládkového materiálu.

 

Oblíbené designové řady:

 

  • Coffee bean
  • Juno
  • Moonles
  • Planet

BARKOTEX -

Luxusní tapety

Novinka v sortimentu - luxusní tapety od výrobců z Evropy a USA. K dodávce tapet také zajišťujeme odbornou montáž.

BARKOTEX -

Van Gogh

8 nových skladových dekorů v oblíbené kolekci vinylových podlah Designflooring Van Gogh.

BARKOTEX -

plovoucí vinyl Cherokee

Novinka v sortimentu vinylových dílců s plovoucí pokládkou a voděodolným jádrem.

BARKOTEX -

Looselay LONGBOARD

Novinka v sortimentu vinylových podlah Designflooring Longboard.

BARKOTEX -

Luxusní fototapety

Novinka v sortimentu tapet

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >