Zobrazit kategorie produktů

Vinylové podlahy - dílce

Podlahové krytiny hrají v jakémkoli interiéru jednu z hlavních rolí. Vybírat bychom je měli nejen podle jejich vzhledu, ale i dle kvality a výdrže. Pokud nechcete v tomto ohledu dělat žádné kompromisy, pak se vyplatí vinylové podlahy. Ty jsou z hlediska výdrže a celkového desénového provedení ideální volbou.

Ať už jste designérské studio, architekt, hoteliér nebo chcete osvěžit interiér svého domova, u nás naleznete prvotřídní produkty i servis. V případě zájmu se postaráme také o profesionální pokládku Vašich nových podlah. Navštivte nás a společně vybereme ten správný druh a dekor Vaší nové vinylové podlahy. 

Navštivte náš showroom

Nabídka vinylových podlah:

Vinylové podlahy - dílce | Barkotex - Centiva

Centiva

Exkluzivní řada vinylových podlah z USA.

Vinylové podlahy - dílce | Barkotex - Designflooring

Designflooring

Podlahy Designflooring jsou využívány jak v bytových tak komerčních prostorách.

Vinylové podlahy - dílce | Barkotex - Cherokee

Cherokee

Vinylová plovoucí podlaha z USA s integrovanou kročejovou izolací pro snadnou pokládku.

Vinylové podlahy - dílce | Barkotex - Parador

Parador

Vinylové podlahy od německého výrobce Parador určené pro pokládku plovoucím způsobem.

Vinylové podlahy - dílce | Barkotex - Pergo

Pergo

Všechny dekory vinylových dílců v lepeném i click provedení

Vinylové podlahy - dílce | Barkotex - Tarkett

Tarkett

Široká a atraktivní nabídka vynilových dílců od společnosti Tarkett

Skvělé podlahy z vinylových dílců

Při nákupu podlahové krytiny z vinylu je důležitý správný výběr typu a dostatečné třídy zátěže. Základní rozdělení je na homogenní (jednovrstvé) a heterogenní (vícevrstvé). Jednovrstvé jsou také někdy označované jako celovinylové. Vícevrstvé jsou různého složení, nejčastěji se jedná o vinyl, HDF desku a korkovou podložku. Dle formátu se vinylové podlahy dále dělí na dílce a role. K nejoblíbenějším a nejrozšířenějším druhům patří právě dílce, někdy též označované jako lamely či čtverce. Ty se podle způsobu pokládky dělí na celoplošně lepené (podlahářským lepidlem), samolepícívolně položitelné a plovoucí (neboli zámkové, s click systémem).

Využití vinylové podlahy

Své využití naleznou v kterékoli části interiéru a je jedno, zda se jedná o bytové (všechny místnosti včetně koupelny a kuchyně) či komerční prostory (ordinace lékařů, školy a školky, kanceláře, nákupní centra, prodejny, restaurace, hotely, sportovní a průmyslové haly, výrobny…). Vinylové podlahy v dílcích můžete využít např. i na schodiště či na obložení stěn. Vždy je ale potřeba zvolit správný typ a dostatečnou třídu zátěže. Pokud si s výběrem nejste jisti, obraťte se na nás! Rádi Vám s výběrem pomůžeme a v případě zájmu pro Vás zajistíme i odbornou pokládku.

Výhody podlahových krytin z vinylu

Z výhod těchto podlahových krytin můžeme zmínit například tyto: příznivá cena; pestrá nabídka různých textur, barev, vzorů a motivů; dokonalá imitace struktury různých povrchů; široké uplatnění; příjemný povrch, jednoduchá údržba, vysoká odolnost; voděodolnost – lepené i plovoucí vinylové podlahy; perfektní tepelná vodivost; skvělá zvuková izolace; útlum kročejového hluku; relativně snadná pokládka; antistatické a protiskluzové vlastnosti; zdravotní nezávadnost a další

Naše nabídka

Vybrat si u nás můžete ze všech výše zmíněných druhů, navíc z široké nabídky od předních světových výrobců, mezi něž patří společnost Centiva – exkluzivní kolekce luxusních dílců z USA; Cherokee - vinylové plovoucí podlahy z USA s integrovanou kročejovou izolací pro snadnou pokládku, společnost Designflooring z Velké Británie - kvalitní krytiny pro domácí i komerční využití; německá společnost Parador - specialista na plovoucí vinylové podlahy; švédská společnost Pergo - všechny dekory dílců v lepeném i click provedení; a francouzská společnost Tarkett – kolekce která nabízí přes 75 000 možných kombinací.

 

Důkazem vysoké kvality námi poskytovaných služeb je dlouholetá spolupráce se silnými developerskými společnostmi jako např. Central Group nebo Finep. Za dobu své existence jsme zrealizovali velké množství prestižních zakázek, mezi které patří např. mezinárodní hotelové řetězce Marriott, Four Seasons, Rezidor Hotels, Hilton aj.

 

Sídlo společnosti, vzorkovny, prodejny a klientská centra developerských projektů můžete navštívit hned na čtyřech místech v Praze (Praha 9 – Vysočany; Praha 5 - Stodůlky; Praha 2 - Vinohrady; Praha 1), v Brně (Sochorova 23, Brno) a v Hradci Králové, kde se nachází prodejna akčních a výprodejových podlah. Vinylové podlahy zde můžete zakoupit za výrazně nižšší ceny.

BARKOTEX -

Luxusní tapety

Novinka v sortimentu - luxusní tapety od výrobců z Evropy a USA. K dodávce tapet také zajišťujeme odbornou montáž.

BARKOTEX -

Van Gogh

8 nových skladových dekorů v oblíbené kolekci vinylových podlah Designflooring Van Gogh.

BARKOTEX -

plovoucí vinyl Cherokee

Novinka v sortimentu vinylových dílců s plovoucí pokládkou a voděodolným jádrem.

BARKOTEX -

Looselay LONGBOARD

Novinka v sortimentu vinylových podlah Designflooring Longboard.

BARKOTEX -

Luxusní fototapety

Novinka v sortimentu tapet

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >