Zobrazit kategorie produktů

Vinylové podlahy - role

Kvalitní vinylové podlahy - role | Barkotex - Praha, Brno, Hradec Králové - Zátěžový vinyl Eternal

Zátěžový vinyl Eternal

V kolekci vysokozátěžové vinylové podlahy Eternal objevíte vynikající kombinaci nejmodernějších vzorů.

Kvalitní vinylové podlahy - role | Barkotex - Praha, Brno, Hradec Králové - Protiskluzný vinyl Safety

Protiskluzný vinyl Safety

Kolekce bezpečnostního zátěžového vinylu je dostupná v 8 rozdílných řadách s požadavky na protiskluznou podlahu.

Kvalitní vinylové podlahy - role | Barkotex - Praha, Brno, Hradec Králové - PVC Novilon, Novilux

PVC Novilon, Novilux

Bytové PVC podlahy Novilon a Novilux kombinují nejvyšší vlastnosti s inspirujícím designem v široké paletě kolekcí, vzorů a barev.

Vinylové podlahy - vinylové role

Nabízíme vinylové podlahy v rolích pro bytové nebo komerční využití s vysokou zátěží. Vinylové podlahy patří v současnosti k tomu nejoblíbenějšímu na trhu, pokud hovoříme o podlahových krytinách, které jsou vyrobené z umělých vláken. Podlahy vyrobené z vinylových vláken se dají použít rovněž jako dokonalá imitace, kterou na první pohled nerozeznáte od masivního dřeva nebo kamenné dlažby. Jejich cena je přitom nesrovnatelně nižší. Jedná se o funkční a zároveň designové podlahy, ideální do moderních domácností i kancelářských či jiných komerčních prostor, jako jsou nemocnice a ordinace lékařů, školy a školky, nákupní a sportoví centra, sklady, výrobny a haly. Vinylové role nabízíme ve více variantách, od prověřeného výrobce FORBO, konkrétně pak zátěžový vinyl FORBO ETERNAL, protiskluzový vinyl FORBO SAFETY, PVC FORBO NOVILON a PVC NOVILUX. Rozměry nabízených vinylových rolí jsou 2-4 m na šířku, délka samozřejmě závisí na Vašich požadavcích. Nejčastěji se ovšem jedná o 20-30 m délky. Pokládka rolí je skutečnou procházkou růžovou zahradou a za jediný den je s nimi možné vytvořit spoustu metrů čtverečních podlahy. Vyzkoušejte funkční a snadno položitelné podlahové role z vinylu/PVC a už nikdy nešlápnete vedle. Každý krok pro Vás bude radostí. Vinylová podlaha v rolích je vynikající do průmyslových a výrobních prostor a kanceláří, tedy pro firmy a podnikatele, ale také pro majitele domů s velikými prostorovými dispozicemi. Výhod, které vinylové podlahy skýtají, není vůbec málo, uveďme si v kostce alespoň některé: měkký, tichý a hřejivý došlap; voděodolnost a výborná tepelná a zvuková izolace; snadná instalace i údržba; zdravotní nezávadnost - vhodné i pro alergiky; dlouhá životnost; tvarová stabilita; odolnost proti chemickým činidlům a vysoká odolnost proti mechanickému poškození (protlačení, prodření, protrhnutí...). Pokud si s výběr správného druhu nejste jisti, obraťte se na nás! Rádi Vám s výběrem pomůžeme a v případě zájmu se postaráme i o odbornou pokládku Vámi vybraných vinylových rolí. Vzorkovny, prodejny a klientská centra developerských projektů můžete navštívit hned na čtyřech místech v Praze (Praha 9 – Vysočany; Praha 5 - Stodůlky; Praha 2 - Vinohrady; Praha 1), v Brně (Sochorova 23, Brno) a v Hradci Králové, kde se nachází sklad a prodejna akčních a výprodejových podlah.

Varianta pro větší interiéry

V našem elektronickém obchodě máte na výběr mezi čtverci, vhodnými spíše do menších prostor a vinylovými rolemi, ideálními do větších místností. Obě podoby usnadňují instalaci. Vinylové role nabízíme v této sekci ve více variantách, od prověřených výrobců a také otestované mnoha zákazníky.

Rozměry nabízených rolí jsou 2-4 m na šířku, délka může být samozřejmě různá, závisí to na vašich požadavcích. Nejčastěji se ovšem jedná o 20-30 m délky. Pokládka rolí je skutečnou procházkou růžovou zahradou a za jediný den je s nimi možné vytvořit spoustu metrů čtverečních podlahy a zdokonalit kanceláře, výrobny, sklady nebo haly.

Zátěžový vinyl Eternal

Velmi zajímavým produktem, který nabízíme v této sekci, je zátěžový vinyl Eternal v rolích. Ten jednak skvěle imituje masivní vzhled betonu, dřeva nebo dlažby, ale také tyto odolné materiály dokáže zastoupit v pevnosti. V praxi to znamená, že se nemusíte obávat těžkého nábytku, velkého pohybu osob nebo upadnutí těžkých či ostrých předmětů.

Protiskluzný vinyl Safety

Díky částečkám křemene je nabízená protiskluzná podlaha vinyl Safety opravdu bezpečná, především pak pro děti. Protiskluzné vinylové podlahy v podobě role mohou být obohaceny také o oxid hliníku, který má obdobnou funkci jako křemenná zrnka. Tvrdost jednotlivých zrn je taková, že se v podstatě nikdy neobrousí a podlahy si tak zachovají svou hlavní výhodu- ochranu proti uklouznutí, a to skoro celou věčnost.

PVC Novilon

PVC Novilon je dokonale vyváženou kombinací krásného designu podlahy, snadné pokládky díky provedení v rolích a dlouholeté odolnosti. Roli si můžete zvolit v šířce 2 nebo dokonce 4 metry, takto můžete během krátké chvíle pokrýt rozlehlé plochy.

Role se vyplatí nejen podnikatelům

Vyzkoušejte funkční a snadno položitelné podlahové role z vinylu i PVC a už nikdy nešlápnete vedle. Každý krok pro vás bude radostí. Vinylová podlaha navinutá do rolí je vynikající do průmyslových a výrobních prostor a kanceláří, tedy pro firmy a podnikatele, ale také pro majitele domů s velikými prostorovými dispozicemi.

BARKOTEX -

Luxusní tapety

Novinka v sortimentu - luxusní tapety od výrobců z Evropy a USA. K dodávce tapet také zajišťujeme odbornou montáž.

BARKOTEX -

Van Gogh

8 nových skladových dekorů v oblíbené kolekci vinylových podlah Designflooring Van Gogh.

BARKOTEX -

plovoucí vinyl Cherokee

Novinka v sortimentu vinylových dílců s plovoucí pokládkou a voděodolným jádrem.

BARKOTEX -

Looselay LONGBOARD

Novinka v sortimentu vinylových podlah Designflooring Longboard.

BARKOTEX -

Luxusní fototapety

Novinka v sortimentu tapet

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >