BARKOTEX PRAHA SPOL. S R.O.

Vítejte na stránkách společnosti Barkotex, která se již od roku 1991 zabývá dodávkou a odbornou montáží podlahových krytin. Na českém trhu výhradně zastupujeme americké výrobce celoplošných koberců firmy Shaw Industries a Clayton Miller Hospitality Carpets. Dále jsme výhradními dovozci vinylových podlah Designflooring, které jsou kompletně prezentovány na naší vzorkovně. Současně také zajišťujeme velkoobchodní prodej přes vybrané prodejce po celé ČR. Mezi další významné značky v našem sortimentu patří tradiční výrobce přírodního linolea a projektového vinylu, firma Forbo a české vrstvené dřevěné podlahy Princ Parket.

Důkazem vysoké kvality poskytovaných služeb je dlouholetá spolupráce se silnými developerskými společnostmi jako např. Central Group nebo Finep. Za dobu své existence Barkotex zrealizoval velké množství prestižních zakázek mezi které patří mezinárodní hotelové řetězce Marriott, Four Seasons, Rezidor Hotels, Hilton aj.

Sortiment celoplošných koberců, vinylu, přírodního linolea, laminátových a dřevěných podlah je prezentován v našich prodejnách po Praze a Brně. Ve skladovém areálu v Hradci Královém je nově otevřená prodejna outletových podlah. 

 

Kontakty: