Looselay LONGBOARD

Společnost Barkotex Praha ve spolupráci s Designflooring Ltd. představuje novou kolekci speciálních vinylů LOOSELAY LONGBOARD!

Evropský specialista na luxusní vinylové podlahy, společnost Designflooring Ltd., představuje rozšíření stávající kolekce speciálních vinylových dílvů s protiskluznou sekundární vrstvou. Nová kolekce je o to speciální, že její dílce mají délku 1,5 metru! Kolekce nese příznačně název Looselay Longboard!

LooseLay Longboard obsahuje 12 módních designů dřeva, jejichž tvorba byla inspirovaná Evropskými, Americkými a Australskými dřevinami jako jsou například borovice, ořech a kaučuk.

Jako vylepšení současné kolekce Looselay nová kolekce Looselay Longboard nabízí formát 1500 mm x 250 mm, celkovou tloušťku 4,5 mm a tloušťku nášlapné vrstvy 0,55 mm.

Tato unikátní kolekce nabízí rychlou a snadnou instalaci a s tím související rychlé dodání práce, ulehčení práce při samopokládce klientem a široké využití v komerčním sektoru jako kancelářích, obchodních řetezcích a nemocničních projektech.

Kolekce je IDEÁLNÍ jako redukce zvuku podlahové krytiny jak v komerční tak rezidenční oblasti, vyniká výbornými akustickými vlastnostmi – 13 dB.

Looselay LONGBOARD


03.09. 2018 13:28

Kontakty: