CENTRAL GROUP standard KOMFORT

Standardní podlahové krytiny jsou již zahrnuty v kupní ceně domu či bytové jednotky ve všech lokalitách CENTRAL GROUPU. Pro standard KOMFORT je do všech pokojů vybráno 10 dřevěných dekorů laminátových podlah PERGO Classic plank Living Expression. Tento materiál je vystavený ve vzorkovně Central Groupu v budově Empiria na Pankráci. Mnoho dalších materiálů jako jsou např. třívrstvé dřevěné podlahy, dvouvrstvé dřevěné podlahy, vinylové podlahy, laminátové podlahy a koberce je možno vybrat ve vzorkovně BARKOTEXu Praha 9, kde je potřeba si předem domluvit schůzku viz kontakt níže.

Laminátová podlaha - obývací pokoj včetně kuchyňského koutu, ložnice a šatny u ložnice. U rodinných domů navíc schody a chodba 2.NP

PERGO Classic plank Living Expression

dub stříbrný, vzor prkno jasan severský, vzor 2-lamela dub výběrový, vzor prkno dub lněný, vzor 2-lamela
dub šedý severský, vzor 2-lamela dub přírodní s řezy pilou, vzor prkno dub přírodní, vzor prkno dub elegantní, vzor 3-lamela
 dub tepelně upravený, vzor prkno dub černý, vzor prkno    
   

 

Pokud si klient vybere jinou podlahovou krytinu než je uvedena ve standardu vybavení bytové jednotky, tak mu bude odečtena standardní krytina. Veškeré finanční operace jsou prováděny na Central Groupu. 
Odpočet ve standardu KOMFORT za laminátovou podlahu je 925,- Kč/m2 (při realizaci schodiště je odpočet za 1 schod 2.144Kč/ks). Uvedené ceny jsou bez DPH včetně montáže.

Zástupce pro výběr podlahovin a technická řešení
Petr Vodrážka 724 372 447 / email: vodrazka@barkotex.cz

Před návštěvou vzorkovny BARKOTEXu klienty prosíme o domluvení schůzky. Děkujeme
.

 

Kontakty: