CENTRAL GROUP standard REZIDENCE

Standardní podlahové krytiny jsou již zahrnuty v kupní ceně domu či bytové jednotky ve všech lokalitách CENTRAL GROUPU. V nabídce pro domy a byty ve standardu REZIDENCE je vybráno 8 typů dřevěných třívrstvých podlah bez příplatku a 5 typů s příplatkem. Tyto materiály jsou vystavené ve vzorkovně Central Groupu v budově Empiria na Pankráci. Mnoho dalších materiálů jako jsou např. masivní dřevěné podlahy, třívrstvé dřevěné podlahy, vinylové podlahy, laminátové podlahy a koberce je možno vybrat ve vzorkovně BARKOTEXu, kde je potřeba si předem domluvit schůzku.


Třívrstvá dřevěná podlaha – obývací pokoj včetně kuchyňkého koutu, ložnice a šatny u ložnice 
 

STANDARD BEZ PŘÍPLATKU

     
PARADOR Dub Natur SCHEUCHER Dub Country Bianca kartáč SCHEUCHER Dub Country Sahara kartáč SCHEUCHER Dub Country Terra kartáč
PARADOR Jasan Country bílý SCHEUCHER Dub Country Silva kartáč PARADOR Javor evropský Natur  
 

STANDARD S PŘÍPLATKEM

     
SCHEUCHER Dub Classic Bianca kartáč SCHEUCHER Dub Natur prkno SCHEUCHER Ořech americký Natur SCHEUCHER Javor kanadský Natur prkno
PARADOR Třešeň evropská livign Country      
     

 

Pokud si klient vybere jinou podlahovou krytinu než je uvedena ve standardu vybavení bytové jednotky, tak mu bude odečtena standardní krytina. Veškeré finanční operace jsou prováděny na Central Groupu. 
Odpočet ve standardu Rezidence za třívrstvou dřevěnou podlahu je 1 602,-Kč/m2. Uvedené ceny jsou bez DPH včetně montáže.

Zástupce pro výběr podlahovin a technická řešení
Petr Vodrážka 724 372 447 / email: vodrazka@barkotex.cz

Před návštěvou vzorkovny BARKOTEXu klienty prosíme o domluvení schůzky. Děkujeme.

Kontakty: